O mnie

To ja Jacek Antonik

Witam nazywam się Jacek Antonik założyciel tego bloga, na łamach, którego publikuję relacje, trasy dojazdu, poradniki i różnego rodzaju informacje z moich wypraw do Chorwacji, Austrii, Włoch, Francji, Hiszpanii, różnych zakątków Polski i oraz najciekawsze zdjęcia z tych miejsc, które moim zdaniem warto zobaczyć.

Mam nadzieję, że dzięki moim relacjom i zdjęciom, pomogę Wam wybrać urocze miejsce na wymarzony urlop i odpoczynek.

Każdy mój wpis zezwala na pewną interaktywność z Waszej strony także zachęcam do dodawania komentarzy, do uzupełniania faktów jak też do wypowiadania własnego zdania na tematy poruszane na moim blogu.

Prywatnie taki sobie ludzik, narciarz amator, rowerzysta i serwismen narciarski (to takie moje małe hobby), mój login (nick) to kaja45 i pod takim można mnie znaleźć na różnorakich forach, najczęściej poświęconych sportom letnim i zimowym (narty, rower, snowboard: forum.remsport.pl; skimania.com.pl; skiforum.pl; kochamnarty.pl; skionline.pl; biegowki.pl; snowboard.pl i wielu innych na których często występuje w roli moderatora).

Od kilku lat zajmuję się (wcześniej amatorskim) zawodowym serwisem nart i desek snowboardowych.

Zainspirowany tym zagadnieniem założyłem kilka stron tematycznych (nartyserwis.pl; nartyserwis.blox.pl; kunzmann.pl, swixsport.pl i wiele innych), na których staram się publikować różne artykuły związane z tą tematyką. Prowadzę swoją grupę w serwisie goldenline.pl (http://www.goldenline.pl/forum/serwis-nart-i-snowboardow).

Wszystkie wpisy opublikowane na blogu są autorskie i ich kopiowanie bez zezwolenia autora jest niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich.  

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń ten wpis - pomożesz kształtować zawartość mojego bloga
Ocena: 4.8/5 (liczba ocen: 36)

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *