Mój sklep

SKLEP REMSPORT

 

Dlaczego taki sklep i skąd taki pomysł ?

 

Czy zawsze jesteś zadowolona/y z usług serwisu ręcznego czy maszynowego nart lub deski snowboardowej, myślę, że nie, dlatego propaguję ideę „Zrób to sam” czyli własnoręczny serwis, który tak naprawdę nie jest trudny, ale wymaga zakupu niezbędnych do tego celu narzędzi i mój sklep Ci to umożliwi. Kilka odpowiedzi związane z wątpliwościami typu: czy dam radę, czy to jest trudne, jak się to robi itp. zawarłem w tej video odpowiedzi.


Oferta Sklepu Remsport została tak dobrana i wyselekcjonowana, aby towary które chcielibyście zakupić spełniały Wasze najwyższe oczekiwania. Stawiamy na profesjonalizm, o czym świadczą nie tylko marki największych światowych producentów, ale również obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie.

logo prostokątne Remsport

Cały czas dbamy o rozwój własny i naszego sklepu, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi światowymi trendami, odwiedzamy największe targi narciarskie, nie tylko w charakterze obserwatorów, ale i również wystawców, regularnie uczestniczymy w szkoleniach  serwisowych i rozbudowujemy nasz sklep poszerzając co roku asortyment o nowe marki i produkty.


Ideą naszego sklepu jest umożliwienie narciarzom zjazdowym, biegowym i snowboardzistom zaopatrzenia się w najróżniejsze akcesoria, narzędzia do smarowania, ostrzenia, tuningu nart zjazdowych, biegowych i desek snowboardowych, części i narzędzi do serwisu rowerów górskich (MTB), odzieży sportowej, bielizny termoaktywnej i w wiele innych produktów największych światowych producentów:


TOKO – Szwajcaria
BRIKO-MAPLUS – Włochy
SWIX – Norwegia
HOLMENKOL – Niemcy
SNOLI – Austria
START – Finlandia
WINTERSTEIGER – Austria
VOLA – Francja
CRAFT – Szwecja
RODE – Włochy
DMT – USA
BLIZZARD – Austria
DAKINE – USA
NANOWAX – Niemcy
VALLORBE – Szwajcaria
SKI MAN – Włochy
KUNZMANN – Niemcy
VAUHTI – Finlandia
SHIMANO – Japonia
DEMON – USA
NANOX
– Włochy

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń ten wpis - pomożesz kształtować zawartość mojego bloga
Ocena: 3.8/5 (liczba ocen: 22)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *